Mūsu Latvija

Latvija – tā ir mūsu skaistākā vieta uz šīs planētas. To ieskauj meži, ezeri, kalni un lejas. Latvija ir vieta, kas ne tikai apbur mūs ar savu skaistumu, bet arī padara sirsnīgu kopā būšanu. Kopā būšanu ar mīļajiem, draugiem, radiem un arī klasesbiedriem.

Arī Valmieras sākumskolas 3.c klase ir atsaukusies Eiropas Mobilitātes nedēļas mērķim – vairot pozitīvo ietekmi uz veselību, pārvietojoties ar kājām. Šis mērķi iet roku rokā ne tikai ar vienu no Eko skolas virzieniem, kas ietver vides jautājumus un veselīgu dzīvesveidu, bet lieliski papildina skolā apgūto ētikas stundās, sociālajās zinībās, sporta stundās un dabas zinībās.

Mūsu ceļš ar kājām veda gar skaisto Vaidavas ezera krastu, kas ne vien iepriecināja ar burvīgo un brīžiem mežonīgo dabu, bet stiprināja arī veselību, deva iespēju vienam otru atbalstīt un kopā saprast, ka Latvija ir skaista. Ne vienmēr skaistums un piedzīvojumi ir jāmeklē ārpus mūsu zemes – tie ir tepat – tepat Latvijā.

Sirsnīgs paldies Patrīcijas Federas vecākiem par lielisko sadarbību!

3.c klases audzinātāja Kristīne Švalbe